Kişisel

Desteğe mi ihtiyacın var?

☎️ 0 (530) 016 92 73

Sosyal Medya

Sık Sorulan Sorular

Fresh World'de sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Yaygın satın alma ve teslimat soruları ve cevapları.

Fresh World ve Teslimat

Fresh World en üst düzeyde hijyen ve güvenlik uygulamaları ile tüketiciyi sağlıklı ürünlerle buluşturarak mutluluğunu ve memnuniyetini hedeflemektedir.

En taze sebze, meyve, yeşillik ve hazır salataların yanı sıra temizlenmiş, ayıklanmış ve taze bir çok ürünü bulabilirsin 

Fresh World, uluslarlarası standartlarda, küresel uygulanabilirliği ve sürdürülebilirliği garanti eden, BRC sertifikasına sahiptir. BRCGS sertifikasyonu; Gıda Güvenliği, Ambalaj Malzemeleri, Depolama ve Dağıtım, Tüketici Ürünleri için Global Standartları ve İyi Üretim Uygulamaları kapsamındaki standartları belirleyerek siz müşterilerimize ürünlerimizin güvenli olduğuna dair güvence sağlamamıza yardımcı olur.

Gün içerisinde saat 23:59’a kadar verdiğiniz siparişler, ertesi gün saat 19:00’a kadar size teslim edilir.

Saat 23:59’dan sonra verilen siparişler, siparişten iki gün sonra teslim edilir.

Cumartesi ve Pazar günü saat 23:59’a kadar verilen tüm siparişler Pazartesi günü teslim edilir.

Ürünlerle ilgili yaygın soruların cevabı

Ürünler ve Üretim

BRC Global Standards (BRCGS) Setifikasına sahibiz.

Fresh World gün içerisinde verilen siparişleri gece operasyonu ile saat 23.59’da anlaşmalı olduğu üreticilerden temin etmeye başlar.

Temin edilen ürünler gece saatlerinde üretim tesisimizde hazırlanır ve paketlenir. Sizlere ulaşmadan en fazla 10 saat önce kolilenir.

Bu şekilde herhangi bir stok ve ürün bekletme durumu olmadan en taze sebze ve meyveler sizlere ulaştırılır. 

Ürünlerimizi İyi Tarım Uygulamaları ve Global GAP sertifikasına sahip tarlalardan temin etmekteyiz.

Siparişleriniz temizlik ve dezenfeksiyonu günlük olarak sağlanan ultra-clean üretim alanında, hijyen konusunda eğitimli personelimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. İlgili gıda güvenliği prosedürlerimiz doğrultusunda üretim alanı, makineler, personel kıyafet ve ekipmanı ve son ürün hijyeni ile ilgili olarak akredite laboratuvarlar ile çalışıyor; gerekli analizleri gerekli periyotlarda yaptırıyor ve böylece mikrobiyal yükü her zaman minimumda tutuyoruz.

Tüketime hazır ürünlerimizi, ayıklama ve ön yıkama işlemlerinden sonra yıkama hattına alarak dezenfekte ediyor, duruluyor, kurutuyor ve ardından el değmeden paketliyoruz. Paketlemeden teslimata kadar ürünlerimizi her zaman +4 C de muhafaza ediyor, teslimatı da +4 C deki soğutuculu araçlarımız ile sağlıyoruz.

Teslimat

150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat

Taksit Seçeneği

Tüm Kredi Kartlarına Taksit

Pazar Yeri

Tüm İstanbul'a gönderim

100% Güvenli Ödeme

PayPal / MasterCard / Visa

Ana Sayfa
Hesabım
Reyonlar
Sepetim
Ara