S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

BRCGS, 130’dan fazla ülkede 29.000’den fazla sertifikalı tedarikçi tarafından kullanılan ve dünya çapında akredite sertifika kuruluşları ağı aracılığıyla verilen sertifikalarla kullanılan lider bir marka ve tüketiciyi koruma kuruluşudur. BRCGS Standartları kalite, güvenlik ve operasyonel kriterlerin standartlaştırılmasını garanti ederek üreticilerin yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerini ve son tüketicinin korunmasını sağlar. Günümüzde BRCGS Standartlarında sertifikasyon; önde gelen perakendecilerin, üreticilerin ve yemek servisi organizasyonlarının temel gereksinimidir.

 

BRCGS, 1996 yılında, İngiliz Perakende Konsorsiyumu’nun (BRC), endüstri ihtiyaçlarına yanıt olarak, ilk olarak 1998’de yayınlanan BRC Gıda Teknik Standardını geliştirmesiyle başladı. Gıda Güvenliği için Global Standart, perakendeciler, üreticiler ve yemek servisi kuruluşları için gıda endüstrisi uzmanları tarafından titiz acve ayrıntılı bir şekilde hazırlanmış, aynı zamanda kolay anlaşılabilir olmasını sağlamak için geliştirilmiştir. İlk kez 1998’de yayınlanan Gıda Güvenliği Standardı, önde gelen birçok global belirteçten doğan girdier ile geliştirilmiş olup şu an sekizinci versiyonunda ve küresel olarak sağlam bir temeldedir. BRCGS Standartları; gıda ve gıda bileşenleri imalat, işleme ve paketleme endüstrisine, gıda güvenliği, bütünlük, yasallık ve kalite kriterlerinin operasyonel kontrollerini yönetmek için bir çerçeve sağlar. Standart şunlara odaklanmaktadır: *Ürün güvenliği kültürünün geliştirilmesini teşvik ederek bu tekniğin artan önemini yansıtmak için çevresel izleme gereksinimlerinin genişletmek;*Gıda güvenliği ve gıda savunması sistemlerini geliştirmeye teşvik etmek;*Yüksek riskli, yüksek kontrol gerektiren ve orta yüksek kontrol gerektiren tüm üretim risk bölgeleri için gerekliliklere netlik getirmek;veKüresel Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) ile  karşılaştırılarak küresel uygulanabilirliği sağlamaktır. BRCGS sertifikasyonu; Gıda Güvenliği, Ambalaj Malzemeleri, Depolama ve Dağıtım, Tüketici Ürünleri için Global Standartları ve iyi üretim uygulamaları kapsamında standartları belirleyerek siz müşterilerimize ürünlerimizin güvenli olduğuna dair güvence sağlamamıza yardımcı olur.

Sertifikamızı görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Taze Dunya BRC Certificate

Fresh World’ün üstün teknoloji ve donanıma sahip olan 1800 metrekarelik merkez tesisinde; isteğe bağlı olarak yıkanmış, ayıklanmış, doğranmış ve paketlenmiş tüketime hazır ürünleri de talep edebilirisiniz. Bu tesiste tüm çalışanlar maske, bone, vb. ekipmanları kullanmakla birlikte ortam ve makina temizliği her gün yapılmaktadır.

Ürünlerimizi Web sitemizin online satış bölümünden, whatsapp sipariş hattımız 0 (530) 016 92 73 numaralı hattımızdan ve instagram üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Şimdilik İstanbul içinde kendi araçlarımız ve kendi personelimiz ile belirli ilçelere hizmet ediyoruz, ancak İstanbul dışı sevkiyat için çalışmalarımızı devam ediyor.

Tesisimiz yıkanmış,doğranmış ve paketlenmiş ürünlerin üretimi için uluslararası BRC belgesine sahip tüketime hazır ürünler bu protokole uyularak paketleniyor. Ham ürünler ise yüksek hijyen kurallarına uyularak bu konuda eğitimli personellerimiz tarafından paketleniyor.

Ürünlerimizi kaliteyi ve hijyeni bozmamak adına ihtiyaçlar düşünülerek bizim oluşturduğumuz setler halinde satıyoruz. Yakında bu setlerimizi arttıracağız üzerinde çalışıyoruz.

Gün içinde saat 16.00’a kadar verdiğiniz siparişleri ertesi gün saat 20.00’a kadar kapınıza getiriyoruz.

Kapat

Sepet (0)

Sepet boş Sepette ürün yok.Kapat