Kişisel

Desteğe mi ihtiyacın var?

☎️ 0 (530) 016 92 73

Sosyal Medya

Portakallı kek tarifi

Kışın gelmesinden en memnun olmayan insanı bile mutlu edebilecek portakallar tezgahlardaki yerlerini aldı!

Onları en taze halleriyle bol bol yiyip şifasından faydalanmayı ihmal etmeyin ama onu sadece o şekilde değerlendirip lezzetini de göz ardı etmeyin. Zira kendisi sadece kabuğunun aroması sayesinde bile tatlılara sınıf atlatabiliyor bildiğiniz gibi.

Tabii sadece portakal kabuğunu sade bir kek harcının içine ekleyerek değerlendirmek de yetmez, daha onun suyundan ve kendisinden de bol bol faydalanacağımız o kadar çok tarif var ki…

İstedik ki portakalı kullanabileceğiniz tüm tatlı tariflerimizi bir araya getirelim, siz de bu listeyi not edip hepsini bir bir deneyin.

Malum, daha uzun süre bizimle olacaklar. 

Portakallı kek tarifi

 

Kek tariflerinde hafif bir mayhoşluk isteyenlerin de favorisidir portakallı ya da limonlu kek tarifi. Yanında tüketeceğiniz şekerli içeceklerin şekerini dengelerler.

Mis gibi taze sıkılmış portakal suyu var portakallı kek tarifinde, daha ne olsun? Evet, vitamin deposu olması için tercihen taze sıkılmış portakal suyu kullanmanızı önerir, o mis kokulu, puf gibi kabaran portakallı kek ile hazır keklere şapka çıkartmanızı, misafir memnuniyetinizi arttırmanızı dileriz.

Son olarak o en önemli soruyu size de soralım, yorum olarak yazmanızı isteyelim. Tarçınlı mı tarçınsız mı?

 

 

Teslimat

150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat

Taksit Seçeneği

Tüm Kredi Kartlarına Taksit

Pazar Yeri

Tüm İstanbul'a gönderim

100% Güvenli Ödeme

PayPal / MasterCard / Visa

Ana Sayfa
Hesabım
Reyonlar
Sepetim
Ara