Parmak Patates 500GR

11.50 

Fresh World’den 500GR Parmak Patates!

(2 müşteri incelemesi)
  • 150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Adet/Gram:
  • İyi tarım uygulaması.
  • 23:59’a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
Güvenli Online Ödeme

Güvenli Online Ödeme

Açıklama

Hayatımızın bir numaralı bitkisel ürünü olan patates dünya çapında da en çok tüketilen sebzeler arasında yerini korumaktadır. Sodyum ve yağ içermekle beraber C vitamini, potasyum ve B6 vitamin kaynağı olarak da bilinmektedir. Kalp sağlığı, sindirim kolaylığı ve kolesterol seviyesini düşürme gibi başlıca faydaları vardır. Patates püresi, patates salatası, ana yemek, patates çorbası ve patates kızartma olarak bolca tüketmeyi sevdiğimiz patates; bunca faydanın yanı sıra, patatesin tazeliğini bozmadan en lezzetli haliyle onu sizlere sunmak ve daha da iyisini üretmek için çalışıyoruz. 

Özenle işlediğimiz patatesleri parmak patates haline getirmek için yine büyük bir özenle kesip sizlere ulaştırıyoruz.

Günlük hayatımızda faydalarını bilmeden patatesi çokça kullansak da donmuş, tazeliği bozulmuş veya lezzetsiz patatesleri yemek durumunda kalıyoruz. İnsülin direncini azaltmaya yardımcı olacak nişastayı içerisinde bulunduran ve yoğun lif içeriğiyle besin deposu olan patates ancak taze tüketildiğinde faydalı olacaktır. Bunu yanında sizlere lezzeti vadediyoruz.

Hayat, her daim lezzet gerektirecek kadar değerli ve sağlığımız da hafife alınmayacak kadar önemlidir. Sağlığa bu denli faydası olan parmak patatesi en taze ve en lezzetli haliyle sipariş etmeniz için FRESH WORLD olarak sizden sadece bir telefon ve bir tık kadar uzağız. 

Parmak Patates 500GR için 2 inceleme

  1. Deniz A. (doğrulanmış kullanıcı)

  2. Özer Deniz (doğrulanmış kullanıcı)

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.