Hakkında

Fresh World, Müşterileri’nin standartlarına uygun olarak elle işleme, kalibrasyon ve doğru ürün tedariği ile kapınıza kadar hizmet verir.

Fresh World

Taze ve Yeşil Dünyamız. Doğadan bize, en pratik haliyle size.

Bizim hikayemiz 1996 yılında taze sebze ve meyve tedarik hizmeti ile başladı. 2014 yılında Türkiye’de tüketime hazır ürün eksikliğini görerek Hollanda’dan getirdiğimiz yıkama, doğrama ve paketleme teknolojisi ile 2000m2 kapalı alanda Fresh World üretim ve depolama tesisini kurduk.

Uluslararası yeterlilik belgesi olan BRC belgesini de alarak üretime başladık.

Taze Dunya BRC Certificate Görüntüle

Kısa zamanda uluslararası zincir restoranların da içinde bulunduğu birçok markanın tedarikçisi haline geldik. Fresh World markası altında hem tüketime hazır hem de ham ürün tedariği yapan alanında ilk ve tek marka olma özelliğimizi halen devam ettirmekteyiz.

Gelen talepler doğrultusunda tüketime hazır ürünlerimizi ve seçilerek hazırlanan ham ürünlerimizi son tüketici ile buluşturma kararı aldık. 2020 yılı itibari ile çalışmalarımızı hızlandırdık eve Fresh World ürünlerini kapınıza kadar getirmekteyiz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan ( LinkedIn – Facebook ve Instagram) ve web sayfamızdan takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Ürün Kalitemiz

Fresh World’ün üstün teknoloji ve donanıma sahip olan 2000 metrekarelik merkez tesisinde; isteğe bağlı olarak yıkanmış, ayıklanmış, doğranmış ve paketlenmiş tüketime hazır ürünleri de talep edebilirisiniz.

Hedeflerimiz

Taze sebze ve meyvenin tercih edilen tedarikçisi haline gelen FRESH WORLD, Otel, Restaurant ve Catering firmalarına kaliteli ürünleri, yaygın lojistik ağı ile yüksek standartlarda hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Kalite Politikamız ve Güvencemiz

İstanbul Sancaktepede bulunan 2000 metrekare kapalı alana kurulmuş olan Fresh World üretim üssü son teknolojik yeniliklerle donatılmış ve tüm kalite standartlarını sağlayarak örnek bir üretim tesisi konumuna gelmiştir.

Üretim Tesisinden Görseller

Ürünlerimize ait Görseller

Kapat

Sepet (0)

Sepet boş Sepette ürün yok.Kapat