Kişisel

Desteğe mi ihtiyacın var?

☎️ 0 (530) 016 92 73

Sosyal Medya

Kurumsal

Fresh World, Müşterileri’nin standartlarına uygun olarak elle işleme, kalibrasyon ve doğru ürün tedariği ile kapınıza kadar hizmet verir.

Hikayemiz 1996 yılında taze sebze ve meyve tedarik hizmeti ile başladı.

2014 yılında Türkiye’de tüketime hazır ürün eksikliğini görerek Hollanda’dan getirdiğimiz yıkama, doğrama ve paketleme teknolojisi ile 2000m2 kapalı alanda Fresh World üretim ve depolama tesisini kurduk.

Uluslararası yeterlilik belgesi olan BRC belgesini 🔍 de alarak üretime başladık.

Kısa zamanda uluslararası zincir restoranların da içinde bulunduğu birçok markanın tedarikçisi haline geldik. Fresh World markası altında hem tüketime hazır hem de ham ürün tedariği yapan alanında ilk ve tek marka olma özelliğimizi halen devam ettirmekteyiz.

Ürünlerimizi son tüketici ile buluşturma kararı aldık.

Gelen talepler doğrultusunda tüketime hazır ürünlerimizi ve seçilerek hazırlanan ham ürünlerimizi son tüketici ile buluşturma kararı aldık. 2020 yılı itibari ile çalışmalarımızı hızlandırdık ve Fresh World ürünlerini kapınıza kadar getirmekteyiz. 

Ürün Kalitemiz

Fresh World’ün üstün teknoloji ve donanıma sahip olan 2000 metrekarelik merkez tesisinde; isteğe bağlı olarak yıkanmış, ayıklanmış, doğranmış ve paketlenmiş tüketime hazır ürünleri de talep edebilirisiniz.

Hedeflerimiz

Taze sebze ve meyvenin tercih edilen tedarikçisi haline gelen FRESH WORLD, Otel, Restaurant ve Catering firmalarına kaliteli ürünleri, yaygın lojistik ağı ile yüksek standartlarda hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

 
 

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan  ve web sayfamızdan takip ederek kampanyalarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Belis Karakaş
Belis Karakaş@beliskrks
Read More
Normalde bu tarz yerlerden alışveriş yaparken hep bir tedirginlik olur, ama sebze meyveyi geçtim gelen pakette yeşilliklerin içinde bile bir tane kötü ürün yok. Hijyen- paketleme her şey 4/4'lük. Bundan sonra gözüm kapalı alışveriş yapıp herkese tavsiye edeceğim bir yer oldunuz. Teşekkürler.
Gözde Bilgi
Gözde Bilgi@gozdebil35
Read More
Dün gece sipariş verdim ve bugün elime ulaştı, nasıl hızlı ve özverilisiniz💕 Tüm meyve ve sebzeleri çok kaliteli ve harika paketlenmiş olarak ulaştı. Ayrıca lezizlerdi. Çok teşekkür ederim
Önceki
Sonraki
Teslimat

150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat

Taksit Seçeneği

Tüm Kredi Kartlarına Taksit

Pazar Yeri

Tüm İstanbul'a gönderim

100% Güvenli Ödeme

PayPal / MasterCard / Visa

Ana Sayfa
Hesabım
Reyonlar
Sepetim
Ara