Sepetim

Sık Sorulan Sorular

Fresh World'de sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Yaygın satın alma ve teslimat soruları ve cevapları.

Fresh World ve Teslimat

Fresh World en üst düzeyde hijyen ve güvenlik uygulamaları ile tüketiciyi sağlıklı ürünlerle buluşturarak mutluluğunu ve memnuniyetini hedeflemektedir.

En taze sebze, meyve, yeşillik ve hazır salataların yanı sıra temizlenmiş, ayıklanmış ve taze bir çok ürünü bulabilirsin 

Freshworld, uluslarlarası standartlarda, küresel uygulanabilirliği ve sürdürülebilirliği garanti eden, BRC sertifikasına sahiptir. BRCGS sertifikasyonu; Gıda Güvenliği, Ambalaj Malzemeleri, Depolama ve Dağıtım, Tüketici Ürünleri için Global Standartları ve İyi Üretim Uygulamaları kapsamındaki standartları belirleyerek siz müşterilerimize ürünlerimizin güvenli olduğuna dair güvence sağlamamıza yardımcı olur.

Gün içerisinde saat 19:00’a kadar verdiğiniz siparişler, ertesi gün saat 18:00’a kadar size teslim edilir.

Saat 19:00’dan sonra verilen siparişler, siparişten iki gün sonra teslim edilir.

Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’a kadar verilen tüm siparişler Pazartesi günü teslim edilir.

Ürünlerle ilgili yaygın soruların cevabı

Ürünler ve Üretim

BRC Global Standards (BRCGS) Setifikasına sahibiz.

Meditation williamsburg kogi blog bushwick pitchfork polaroid austin dreamcatcher narwhal taxidermy tofu gentrify aesthetic.

Ürünlerimizi İyi Tarım Uygulamaları ve Global GAP sertifikasına sahip tarlalardan temin etmekteyiz.

Siparişleriniz temizlik ve dezenfeksiyonu günlük olarak sağlanan ultra-clean üretim alanında, hijyen konusunda eğitimli personelimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. İlgili gıda güvenliği prosedürlerimiz doğrultusunda üretim alanı, makineler, personel kıyafet ve ekipmanı ve son ürün hijyeni ile ilgili olarak akredite laboratuvarlar ile çalışıyor; gerekli analizleri gerekli periyotlarda yaptırıyor ve böylece mikrobiyal yükü her zaman minimumda tutuyoruz.

Tüketime hazır ürünlerimizi, ayıklama ve ön yıkama işlemlerinden sonra yıkama hattına alarak dezenfekte ediyor, duruluyor, kurutuyor ve ardından el değmeden paketliyoruz. Paketlemeden teslimata kadar ürünlerimizi her zaman +4 C de muhafaza ediyor, teslimatı da +4 C deki soğutuculu araçlarımız ile sağlıyoruz.

Teslimat

150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat

Taksit Seçeneği

Tüm Kredi Kartlarına Taksit

Pazar Yeri

Tüm İstanbul'a gönderim

100% Güvenli Ödeme

PayPal / MasterCard / Visa