Biber Köy 500GR

11.50 

  • 150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Adet/Gram:
  • İyi tarım uygulaması.
  • 23:59’a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
Güvenli Online Ödeme

Güvenli Online Ödeme

Açıklama

Çoğu biberde olduğu gibi içerisinde bulundurduğu antioksidanlar sebebiyle vücut metabolizmasının çalışmasına katkı sağlar. Ayrıca kanser hastalıklarının riskini de azaltmaktadır. Beta karoten kanser ve kalp hastalıklarını engeller ve yeşil biberler içerisinde çok fazla bulunmaktadır. Maryland Üniversitesi’nin bu konudaki araştırmasında, düzenli olarak beta karoten içeren sebzeleri tüketmenin kalp hastalıklarını ve kanser oluşumunu büyük ölçüde azalttığı tespit edilmiştir. 

Yemeklerinizin yanında, kahvaltıya ve bizati yemeklerinize de çok yakışarak lezzet katmaktadır. İnce kabuklu, biber kısmı etli, hoş kokulu olmasının yanında tatlı bir biberdir. Köy biberi tatlı mı veya üçburun biberi tatlı mı 

soruları da böylece cevaplanmış olur. Bu kadar faydalı bir biberi tüketirken en dikkat etmemiz gereken nokta lezzetin yanında elbette ki tazeliği olacaktır. 

Hayat, her daim lezzet gerektirecek kadar değerli ve sağlığımız da hafife alınmayacak kadar önemlidir. Sağlığa bu denli faydası olan köy biberlerini en taze ve en lezzetli haliyle sipariş etmeniz için FRESH WORLD olarak sizden sadece bir telefon ve bir tık kadar uzağız.