Biber Kıl 400GR

4.50 

(9 müşteri incelemesi)
 • 150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
 • Adet/Gram:
 • İyi tarım uygulaması.
 • 23:59’a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
Güvenli Online Ödeme

Güvenli Online Ödeme

Açıklama

Biberlerin hemen hemen tamamı güçlü anitoksidan olmasıyla dikkat çekmektedir. Metabolizmanın sorunsuz bir şekilde çalışması için antioksidan son derece önemlidir. Yeşil biberler dünyanın en sağlıklı ürünleri listesinde her daim yerini korumaktadır. Kanser ve kalp sorunlarının oluşma riskini azaltır.

Beta karoten kanser ve kalp hastalıklarını engeller ve yeşil biberler içerisinde çok fazla bulunmaktadır. Maryland Üniversitesi’nin bu konudaki araştırmasında, düzenli olarak beta karoten içeren sebzeleri tüketmenin kalp hastalıklarını ve kanser oluşumunu büyük ölçüde azalttığı tespit edilmiştir. 

E vitamini, manganez, C vitamini ve magnezyum gibi sağlığa yararlı olacak maddeleri içerisinde bulunduran kıl biber, hayata sağlığın yanında lezzet de katmaktadır. 

Turşu olarak da çiğ olarak da sofralardaki yerini alan kıl biber, adının aksine ince, uzun ve göze hoş gelen bir biberdir. Biber ılık ve sıcak mevsim ürünüdür ve soğuktan olumsuz olarak çok etkilenir. 2-3 derece civarına düştüğünde ise tamamen ölmektedir. 15 derecenin altına düştüğünde veya 32 derecenin üstüne çıktığı zaman verim oldukça düşmektedir. FRESH WORLD ailesi olarak en doğru zamanda toplanmış ürünleri üreticiden alıyor daha tazeliği üzerindeyken sizlere ulaştırıyoruz. Uluslararası değeri bulunan BRC sertifikasıyla sizlere güven vererek en lezzetli ve en taze kıl biberleri kapınıza kadar getiriyoruz. Sağlığı ve hijyeni ön planda bulunduran FRESH WORLD lezzetten de feragat etmemektedir. Lezzetin hayatın her anında olması gerektiğini düşünüp, hayata tat kattığını bilmekteyiz. En taze ve en lezzetli kıl biber siparişi vermenin en kolay yolu olan FRESH WORLD ailesi olarak sizlere sağlıklı iyi günler dileriz.

Biber Kıl 400GR için 9 inceleme

 1. aysegul (doğrulanmış kullanıcı)

 2. TUGCE (doğrulanmış kullanıcı)

 3. bilnur okur (doğrulanmış kullanıcı)

 4. ŞENAY ÖZHAN BAŞOĞLU (doğrulanmış kullanıcı)

 5. Oya Sungurlu (doğrulanmış kullanıcı)

 6. ESRA UĞUR İKİATLI (doğrulanmış kullanıcı)

 7. Melis E. (doğrulanmış kullanıcı)

  İyi ürün uygun fiyat

 8. Gul Beyru (doğrulanmış kullanıcı)

 9. Dilşah Timuçin (doğrulanmış kullanıcı)

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.