Biber Kapya 600GR

16.50 

  • 150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Adet/Gram:
  • İyi tarım uygulaması.
  • 23:59’a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
Güvenli Online Ödeme

Güvenli Online Ödeme

Açıklama

Ülkemizde biber her türlü çeşitliliğiyle sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Hemen hemen her bölgemizde farklı türde olsa da biber yetişmekte ve Türk mutfağına ayrı bir lezzet katmaktadır. Kapya biber acı mıdır sorularına cevaben kapya biber; acı olmaması, kırmızı renkli, bol etli ve içerisinde C vitamini açısından zengin olmasıyla bilinir.

Damar tıkanıklığına karşı tehlikeleri ortadan kaldırar kalp krizi riskini azaltır. Sindirim sistemini düzenleme etkisi yaratarak hazmı kolaylaştırıcı özelliği vardır. Kan dolaşımını düzenleyen, bağışıklık sistemini güçlendiren ve aynı zamanda vücuttaki iltihapların iyileşmesine de yardımcı olmaktadır. Sinüsleri temizleyen kapya biber içerdiği zengin A vitamini sayesinde de göz sağlığına da büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Turşusu, dolması, salçası da yapılabilmekte olan kapya biber közlenerek kullanılabilmektedir. Sağlığa bunca yararı dokunan kapya biber ancak en taze haliyle tüketildiğinde faydalı olacaktır. Güven, tazelik ve lezzet dolu ürünleri en doğru adresi olan FRESH WORLD ailesi olarak bizler ürünlerimizi en doğru zamanda toplayarak tazeliği üzerindeyken sizlere sunuyoruz. Taze ve lezzetli ürünleri sizlerle buluşturan FRESH WORLD online kapya biber siparişleri ile ürünlerimizi kapılarınıza kadar getiriyoruz. Sağlıklı, lezzetli ve taze ürünler denilince akla gelen FRESH WORLD ailesi olarak sağlıklı iyi günler diliyoruz.