Biber Çarliston 400GR

9.80 

  • 150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Adet/Gram:
  • İyi tarım uygulaması.
  • 23:59’a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
Güvenli Online Ödeme

Güvenli Online Ödeme

Açıklama

Biberler tarih boyunca tüketilen besin kaynaklarından biri olarak bilinmektedir.

Bazı kaynakları baz aldığımızda biberin 1700 yıldan fazla süredir tüketildiğini görmek mümkündür. Uzun yıllardır mutfaklarda yemeklere tat vermek için kullanılan biberler aynı zamanda alternatif tıpta hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. 

Sadece tat vermekle kalmayıp çarliston biber yapılan salata, kızartma ve yemekleriyle mutfağımıza renk katmaktadır. İçeriğindeki başta antioksidan maddesiyle birçok kanser türüne karşı koruma sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanı sıra barındırdığı C vitamini ile vücudu güçlendirmektedir. Düşük kalori içeriğiyle özellikle çiğ şeklinde salata ve yemeklerle tüketilmesi tokluk hissi yarattığından kilo vermeye yardımcı olmaktadır.

Çarliston biberi acı mıdır sorularıyla çokça karşılaşmaktayız. Sivri biberden daha kalın ve etli olan çarliston biberi genelde tatlıdır. Hayatımıza lezzetle birlikte sağlık katan çarliston biberi, en taze haliyle tüketildiğinde fayda sağlayacaktır. Sebzenin en doğru zamanda toplanıp, üreticiden müşteriye tazeliği üzerinde ve kapılara kadar siparişlerini götüren Fresh World, çarliston biberini de en taze ve en lezzetli haliyle sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sizden bir tık veya bir telefon kadar uzak olan Fresh World ailesi olarak gıda mühendisleri eşliğinde kalite ve güvence ekibimizle en sağlıklı şekliyle ürünlerimizi sunuyoruz. Uluslararası değeri olan BRC sertifikasıyla da bunu destekliyor ve sizlere en doğru haliyle en taze ve en lezzetli ürünlerimizi sunuyoruz. Sizlere lezzetle birlikte sağlık sunan Fresh World ailesi olarak sizlere sağlıklı iyi günler dileriz.

Ek bilgi

Adet / Ağırlık

,