Baby Turp 1 Bağ

4.50 

(4 müşteri incelemesi)
  • 150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Adet/Gram:
  • İyi tarım uygulaması.
  • 23:59’a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
Güvenli Online Ödeme

Güvenli Online Ödeme

Açıklama

Kış sebzeleri denilince akla ilk gelen sebzelerden biri olan turp, lezzetiyle akıllarda yer etmesinin yanında faydalarıyla da ön plana çıkmaktadır. Sizlere bir turp çeşiti olan baby turpu tanıtmak isteriz. Fındık turp olarak da bilinmektedir. İçerdiği vitamin, mineral ve liflerle kış aylarında ön plana çıksa da tüm hayatımız için sağlık deposudur. ‘’Turp gibi olmak’’ deyimini günlük hayatımızda sıkça kullanmaktayız. Balık ürünlerinin yanında  sebze garnitür ile taze ve lezzetli turplar ile antioksidan ihtiyacımızı kolaylıkla karşılayabiliriz.

Baby turp sadece balıkla değil yiyecek ve salataların yanında da sıklıkla tüketilmesi gereken bir sebzedir. Turpa göre daha tatlı ve boyut olarak daha küçüktür. Bu yüzden daha çok tercih edilmektedir. 

Kırmızı kan hücrelerinin gördüğü zararı kontrol etmenin yanında kandaki oksijen seviyesini yükselttiği bilinen kırmızı turp aynı zamanda C vitamini deposudur. Yoğurtlu turp salatası, vişne soslu turp salatası, turplu detox içeceği ve armutlu turplu somon balığı gibi yemek ve salataları süsleyen baby turp sofralarınıza lezzet katacaktır. Baby turp yetiştiriciliğine gelecek olursak ekim öncesi 1 gün suda veya nemli bez içerisinde tohumlar bekletilmelidir, böylece verim ve lezzet artabilir. Toprak ısısının 10 ile 20 derece arasında olması idealdir. Sıcaklığa karşı hassas olup don olayları sonra dikilmesi önerilmektedir. FRESH WORLD ailesi olarak üretim şekline değer veriyor, lezzetin üretimden geçtiğini düşünüyoruz.

Hayat, her daim lezzet gerektirecek kadar değerli ve sağlığımız da hafife alınmayacak kadar önemlidir. En doğru zamanda en lezzetli ürünleri üreticiden alıp, gıda mühendisleri ve kontrol güvence ekiplerimiz gözetiminde yıkayıp paketleyip sizlere getiriyoruz. Uluslararası geçerlilik belgesi olan BRC sertifikasıyla da sizlere güven veriyoruz. Taze dünyanın taze ürünü baby turp veya mini turp…

Sağlığa bu denli faydası olan baby turpu en taze ve en lezzetli haliyle sipariş etmeniz için FRESH WORLD olarak sizden sadece bir telefon ve bir tık kadar uzağız. 

Ek bilgi

Adet / Ağırlık

,

Baby Turp 1 Bağ için 4 inceleme

  1. bilnur okur (doğrulanmış kullanıcı)

  2. Özlem Tunca (doğrulanmış kullanıcı)

  3. TUGCE C. (doğrulanmış kullanıcı)

  4. Dilan (doğrulanmış kullanıcı)

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.