Baby Kabak 1 PKT

16.00 

(3 müşteri incelemesi)
  • 150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Adet/Gram:
  • İyi tarım uygulaması.
  • 23:59’a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
Güvenli Online Ödeme

Güvenli Online Ödeme

Açıklama

Garnitürden kızartmaya, dolmadan etli yemeklere kadar uzanan, ayrıca bu yemeklerin ve garnitürlerin süslenmesinde de kullandığımız lezzetli bir üründür baby kabak… A ve C vitamini kaynağı olan baby kabak bünyesinde bolca demir ve mineral bulundurur. Çok kolay pişip çok lezzetli olmasıyla oldukça tercih edilen bir üründür. Aklınızda bulunması için bir diğer önerimiz, eğer baby kabağı hemen kullanmayacaksanız yıkamadan buzdolabında saklayabilirsiniz. Baby kabaktan kabak mücveri, kabak salatası, yoğurtlu kabak ve kabak köftesi oldukça lezzetli olacaktır. 

Tarifleri de oldukça basit olan bu yemekleri yaparak sofralarınızı süsleyebilirsiniz. Kabaklı havuçlu mücveri de ayrıca denemenizi tavsiye ederiz. Baby kabak, kabaktan farklı olarak daha küçük ve kolay yemek yapılmasıyla bilinir fakat; lezzeti hafife alınmamalıdır.

 Birçok çeşidiyle sofralarımızda yer edinen kabak, baby kabak türüyle de farklı bir tat ve dokuya sahiptir. 15-20 cm uzunluğunda yemeklik için üretilmektedir. Sert tüyleri vardır ve etli olmasının yanında sulu bir sebzedir baby kabak. FRESH WORLD ailesi olarak üretim şekline değer veriyor, lezzetin üretimden geçtiğini düşünüyoruz.

Hayat, her daim lezzet gerektirecek kadar değerli ve sağlığımız da hafife alınmayacak kadar önemlidir. En doğru zamanda en lezzetli ürünleri üreticiden alıp, gıda mühendisleri ve kontrol güvence ekiplerimiz gözetiminde yıkayıp paketleyip sizlere getiriyoruz. Uluslararası geçerlilik belgesi olan BRC sertifikasıyla da sizlere güven veriyoruz. Taze dünyanın taze ürünü baby kabak veya mini kabak…

Sağlığa bu denli faydası olan baby kabağı en taze ve en lezzetli haliyle sipariş etmeniz için FRESH WORLD olarak sizden sadece bir telefon ve bir tık kadar uzağız. 

Baby Kabak 1 PKT için 3 inceleme

  1. Feyza Bayraktar çağlayan (doğrulanmış kullanıcı)

  2. İsimsiz (doğrulanmış kullanıcı)

  3. Buse Küçükoğlu (doğrulanmış kullanıcı)

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.