Baby Ispanak 150GR

16.00 

(3 müşteri incelemesi)
  • 150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat.
  • Adet/Gram:
  • İyi tarım uygulaması.
  • 23:59’a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
Güvenli Online Ödeme

Güvenli Online Ödeme

Açıklama

Ispanak denilince akla ilk gelen çizgi film karakterlerinden biri şüphesiz Temel Reis’tir. Nasıl da Safinaz’ı kurtarmak için hızlıca ıspanağı tüketip güçleniyordu değil mi? Mutfağımızda birçok yemekte kullandığımız bir ürün ıspanak… Ispanağın bir diğer çeşidi baby ıspanak… Artık ıspanağın lezzeti çok daha yoğun ve kullanımı çok daha kolay… Ispanak gratenden ıspanak toplarına, ıspanak kayganadan kremalı ıspanak çorbasına, Arnavut böreğinden ıspanaklı milföy bohçalarına kadar ve daha nice yemeklerimizde tükettiğimiz önemli bir üründür baby ıspanak. Hiç ıspanaklı krem peynirli somonu denediniz mi?

Mutfağımıza çeşitlilik ve lezzet katan sağlık bir üründür baby ıspanak. Sizlere ıspanağın faydalarını anlatmak isteriz. Bol miktarda C, E ve B az miktarda ise A vitamini içerir. İçeriğindeki A vitaminiyle göz sağlığına katkı sağlamaktadır. Magnezyum, demir ve kalsiyum açısından ise en önde gelen kaynaklar arasındadır. Kalp ve damar hastalıklarının oluşumuna karşı savaşmaktadır.

Beslenme açısından oldukça yararlı bir ürün olan baby ıspanağın yetiştiriciliği ülkemizde oldukça değer gören bir alandır. Hasat zamanı geçmiş, hasattan sonra çok beklemiş veya pişirildikten sonra uzunca süre beklemiş ıspanakları tüketmemek gerekir ve buna büyük önem göstermekteyiz.

Bilişimleri yüzünden beklemesi sonucu bazı zehirlenme durumu oluşabilir. Bu yüzden güvenilir yerlerden sipariş etmenizi öneririz. Ispanak serin iklim sebzesidir. Sıcak ve kuru havada verim alınamaz. 15 ile 20 derece arasındaki sıcaklıklar verim açısından oldukça idealdir. Kışı sert geçen bölgelerde ise oldukça zarar görebilmektedir. FRESH WORLD ailesi olarak üretim şekline değer veriyor, lezzetin üretimden geçtiğini düşünüyoruz.

Hayat, her daim lezzet gerektirecek kadar değerli ve sağlığımız da hafife alınmayacak kadar önemlidir. En doğru zamanda en lezzetli ürünleri üreticiden alıp, gıda mühendisleri ve kontrol güvence ekiplerimiz gözetiminde yıkayıp paketleyip sizlere getiriyoruz. Uluslararası geçerlilik belgesi olan BRC sertifikasıyla da sizlere güven veriyoruz. Taze dünyanın taze ürünü baby ıspanak…

 Sağlığa bu denli faydası olan baby ıspanağı en taze ve en lezzetli haliyle sipariş etmeniz için FRESH WORLD olarak sizden sadece bir telefon ve bir tık kadar uzağız. 

Baby Ispanak 150GR için 3 inceleme

  1. Gülcihan Şahintürk (doğrulanmış kullanıcı)

  2. Özlem Buyurgan (doğrulanmış kullanıcı)

  3. Ayla Ç. (doğrulanmış kullanıcı)

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.